Hydrolat Zielonej herbaty

Hydrolat Zielonej herbaty
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 05899911
 
 

Opis Hydrolat Zielonej herbaty

Woda kwiatowa z zielonej herbaty-doskonały przeciwutleniacz. Bardzo delikatnie i łagodnie pielęgnuje skórę, odżywiając oraz zmiękczając ją. Idealnie nadaje się do pielęgnacji każdego typu skóry, szybko i delikatnie przywracając jej życie, miękkość i sprężystość. Ma działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne i łagodzące. Bardzo dobrze nadaje się dla skóry dojrzałej, suchej i wrażliwej skóry: wzmacnia procesy regeneracji, chroni i wzmacnia delikatną skórę. Hydrolat zielonej herbaty jest dobrze wchłaniany, nawet skórą ze skłonnością do reakcji alergicznych.

Woda kwiatowa z zielonej herbaty-idealne narzędzie do pielęgnacji skóry w okolicach oczu. Nasącz waciki chłodnym hydrolatem i nałóż na rozluźnione powieki na 15 minut. Zalecamy kupić hydrolat zielonej herbaty wszystkim, którzy cierpią z powodu ciemnych kół i worków pod oczami. Poprzez zwiększenie mikrokrążenia w tkankach wokół oczu, woda z zielonej herbaty pomoże szybko odzyskać świeżość spojrzenia i wyrówna cienką skórę powiek.

Towary z rubryki - Hydrolaty

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create