Hydrolat Lawendy

Hydrolat Lawendy
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru M2210290
 
 

Opis Hydrolat Lawendy

Woda kwiatowa z lawendy jest to klasyczny środek do pielęgnacji skóry i włosów, uniwersalne właściwości której pozwalają wykorzystać ją praktycznie bez ograniczeń. Hydrolat kwiatostanów francuskiej lawendy nadaje się do użytku przy wszelkich problemach skórnych: przy egzemach, łuszczycy, różnych zapaleń skóry, pokrzywka, bytowych i słonecznych oparzeniach. Szczególną właściwością wody z lawendy-jest jej wyjątkowa miękkość i wpływ na skórę, które sprawiają, że hydrolat lawendy jest jednym z najlepszych środków do pielęgnacji skóry noworodków. Delikatnie i skutecznie usuwa różne zaczerwienienia i stany zapalne. Aromatyczne, środki do pielęgnacji ciała, przygotowane na hydrolacie lawendy, mają kompleksowe działanie: łagodzą podrażnioną i suchą skórę, pomagają oprzeć się stanom zapalnym przy przetłuszczającej się skórze, poprawiają stan przy nadwrażliwości skóry. Świeży, delikatny zapach kwiatów lawendy i antyseptyczne właściwości tego hydrolatu z powodzeniem stosowane są w środkach do higieny intymnej. Woda z lawendy jest dobrze wchłaniana, nawet najbardziej delikatnymi i wrażliwymi obszarami ciała.

Ten hydrolat można używać zarówno w czystej postaci, jak i w ramach różnych masek, szamponów, balsamów. W wyniku regularnego stosowania wody lawandowej do włosów, normalizuje nadwrażliwość skóry głowy, zmniejsza łupież i swędzenie, a włosy rosną bardziej mocne i zdrowe.

Towary z rubryki - Hydrolaty

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create