Hydrolat Rumianku

Hydrolat Rumianku
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 05899918
 
 

Opis Hydrolat Rumianku

Woda z rumianku nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry i włosów. Ta woda kwiatowa jest uniwersalna. Jest ona skuteczna dla delikatnej skóry dziecka, w przypadku wystąpienia podrażnienia i oparzenia, dla młodzieży w okresie skoków hormonalnych i związanych z nimi problemami trądziku i zaskórników, skóry wiekowej i starzejącej się, do odmładzania skóry, nadając jej sprężystości i stymulacji procesu odnowy komórek.

Pachnąca woda pomoże ci w lecie, bo jest to doskonałe narzędzie do regeneracji skóry po opalaniu, a także do zmniejszenia nieprzyjemnego świądu po ukąszeniu owadów. Warto również kupić hydrolat rumianku i do zimy, będzie chronić skórę przed wiarem, daje jej niezbędne nawilżenie, a jeszcze przyspiesza proces regeneracji. Woda rumiankowa ma delikatny kwiatowy dyskretny zapach, który pomoże ci się uspokoić i zrelaksować.

Towary z rubryki - Hydrolaty

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create