Olejek eteryczny z Rozmarynu

Olejek eteryczny z Rozmarynu
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 05899922
 
 

Opis Olejek eteryczny z Rozmarynu

Stosuje się przy wysokich obciążeniach psychicznych, pomaga przezwyciężyć apatię. Wyrównuje strukturę skóry, sprzyja resorpcji blizn i szwów. Olej odmładza skórę, zwęża pory, zapobiega powstawaniu zaskórników. Doskonale stymuluje wzrost włosów, wypadanie włosów, usuwanie łupieżu.

Stosuje się przy zastoju w wątrobie, infekcjach górnych dróg oddechowych, stanach zapalnych skóry, do pielęgnacji skóry tłustej.

Nie stosować w czasie ciąży i dzieciom do 6 lat. Stosować w małych dawkach, nadmiar może powodować drgawki. Kategorycznie przeciwwskazane w leczeniu padaczki i przy zwiększonym ryzyku wystąpienia drgawek. Nie zaleca się stosowania w przypadku nadciśnienia tętniczego, ponieważ możliwe są wzrosty ciśnienia tętniczego. U osób wrażliwych na zapach rozmarynu w dużych dawkach może powodować zawroty głowy, reakcje alergiczne, dlatego należy sprawdzać ten środek na indywidualną tolerancję.

Towary z rubryki - OLEJKI ETERYCZNE

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create