Olejek eteryczny z Cynamonu

Olejek eteryczny z Cynamonu
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 05899925
 
 

Opis Olejek eteryczny z Cynamonu

Posiada właściwości uspokajające, rozkurczowe, antyseptyczne, hemostatyczne, przeciwrobacze, działanie wykrztuśne. Stymuluje funkcje seksualne, oddechowe, sercowo-naczyniowe. Normalizuje trawienie. Reguluje przemianę materii. Poprawia krążenie krwi. Normalizuje cykl menstruacyjny. Zwiększa zmysłowość. Stosuje się na grzybicze zmiany skórne, wszawicę, świerzb.

Łagodzi stany depresyjne. Uwalnia od strachu, nudności i zawrotów głowy. Zmniejsza powstawanie i gromadzenie się gazów w jelitach. Zapobiega gromadzeniu się nadmiaru wagi. Jest używany podczas skurczy mięśni, bólach stawów, przeziębieniach, zmęczeniu psychicznym, w profilaktyce zakażeń układu oddechowego.

Tonizuje skórę, usuwa bladość. Umiarkowanie ściąga pory, przyczynia się do szybszego zniknięcia siniaków. Pomaga pozbyć się pasożytów skóry (wszy, świerzb), brodawek, grzybicy i skutków ukąszenia owadów.

Towary z rubryki - OLEJKI ETERYCZNE

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create