Olejek eteryczny z Jaśminu

Olejek eteryczny z Jaśminu
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 05899927
 
 

Opis Olejek eteryczny z Jaśminu

Pozytywnie wpływa na skórę suchą i wrażliwą, poprawiając jej elastyczność. Stosuje się w terapii chorób skóry.

Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, rozkurczowe i działanie wykrztuśne. Reguluje pracę gruczołów wydzielania wewnętrznego. Normalizuje cykl menstruacyjny. Ułatwia poród. Stymuluje wzrost produkcji mleka (laktacja). Przywraca siły po porodzie. Pomaga odzyskać głos przy chrypce.

Wskazania do stosowania: zaburzenia klimakterium, zespół napięcia przedmiesiączkowego, zaburzenia miesiączkowania, impotencja, choroby układu oddechowego, grypa. Wspomaga leczenie egzemy i dermatozy. Charakteryzuje się pięknym efektem odmładzającym do każdego rodzaju skóry, eliminuje suchość i podrażnienie.

Dobry lek przeciwdepresyjny. Normalizuje sen. Usuwa poczucie strachu. Wzmacnia poczucie pewności siebie. Zwiększa zmysłowość.

Ma bardzo silny zapach, powinien być stosowany w małych dawkach. Potencjalnie podrażnia skórę. W ciąży olej może być uznany za bezpieczny po czteromiesięcznym terminie, przed porodem można stosować go jako środek pomocniczy.

Niewłaściwe użytkowanie może doprowadzić do zaburzenia równowagi soli i wody w organizmie. Zbyt duża jego ilość ma działanie rozpraszające uwagę.

Towary z rubryki - OLEJKI ETERYCZNE

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create