Bursztynowy proszek

Bursztynowy proszek
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 05899930
 
 

Opis Bursztynowy proszek

Naturalny bursztynowy proszek z wyjątkowo miękką teksturą, uzyskanej w specjalnej technologii w procesie szlifowania bursztynu, która pozwala nie tylko utrzymać, ale i zwiększyć oryginalne energetyczne składniki i właściwości lecznicze bursztynu.

Bursztynowy proszek stosowany jest do regularnej pielęgnacji skóry twarzy, głowy, szyi i ciała specjalnego masażu energetycznego i w postaci zasypki. Tworzy doskonałe uczucie gładkości i miękkości, dzięki wysokiej zdolności rozdzielczej.

Dzięki niepowtarzalnym biochemicznym i energetycznym właściwościom bursztynu, ta maska jest uniwersalna i pozwala na osiągnięcie wspaniałych rezultatów w bardzo krótkim czasie: głęboko oczyszcza skórę, dotlenia komórki i usuwa toksyny, wygładza drobne zmarszczki, spowalnia proces starzenia się skóry, nawilża i normalizuje procesy energetyczne w komórkach, likwiduje obrzęki, plamy pigmentowe i naczyniowe siatki, wzmacnia naczynia włosowate, odświeża cerę.

W przeciwieństwie do większości masek, bursztynową maskę zaleca się stosować do pielęgnacji skóry wokół oczu. To pozwala rozładować napięcie, usunąć obrzęk i pozbyć się drobnych zmarszczek.

Towary z rubryki - SKŁADNIKI

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create