Masło Kakaowe nierafinowane

Masło Kakaowe nierafinowane
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 05899942
 
 

Opis Masło Kakaowe nierafinowane

Olej ten doskonale nadaje się do każdego rodzaju skóry, szczególnie do pielęgnacji skóry suchej i więdnącej. Jest idealnym środkiem dla delikatnej dziecięcej skóry. Olej dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

Zawarte w nim składniki aktywne odżywiają, regenerują skórę, łagodzą, odmładzają i tonizują, dzięki czemu jest ona bardziej miękka, elastyczna i gładka. Kakao chroni skórę przed działaniem agresywnych czynników środowiska zewnętrznego – słońca, mrozu, wiatru, zapobiegając oparzeniom słonecznym, przesuszeniu, odmrożeniu, przed szkodliwym działaniem wiatru w zimie.

W wyniku zastosowania tego oleju wygładzają się drobne zmarszczki znikają "kurze łapki" skóra staje się miękka, elastyczna. Przyczynia się on do zaniku małych kosmetycznych wad powstałych na skutek czyraków, trądziku, cięć i innych urazów.

Wykorzystuje się olej również przy: pęknięciach na rękach lub stopach, zbyt owianych wiatrem ustach, dla wzmocnienia rzęs i brwi, na siniaki pod oczami (ciemnych kręgach).

Dobry środek dla wzmocnienia włosów.

Używanie tego kosmetyku podczas ciąży pomaga uniknąć pojawienia się rozstępów skóry, a także przyczynia się do ich usunięcia po ciąży lub znacznej redukcji masy ciała.

W medycynie ludowej olej stosuje się na grypę, kaszel, jako przeciwwykrztuśny środek , zapalenie oskrzeli, zapalenie pęcherzyka żółciowego, a także w ginekologii.

Wysmarowanej masłem kakaowym tkaninę zaleca się nakładać na stan zapalny hemoroidalnej szyszki, co przyczynia się do ich gojenia, usunięcia pęknięć i krwawienia.

Towary z rubryki - OLEJE KOSMETYCZNE (Stałe, ciekłe)

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create