Olej z Oliwek EV
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 05899953
 
 

Opis Olej z Oliwek EV

Olej roślinny, stosowany razem z żywnością, przyczynia się do lepszego jej wchłaniania, poprawiając metabolizm cholesterolu w wątrobie, usuwa toksyny i związki toksyczne, reguluje krążenie krwi i pracę układu sercowo-naczyniowego.

Olej z oliwek oczyszcza organizm z toksyn, stymuluje prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i trawiennego. Bardzo skutecznie pić oliwę z oliwek na czczo. To pomoże zorganizować pracę systemów wewnętrznych organów, oczyścić organizm i odżywić je od wewnątrz.

Oprócz normalizacji naturalnego wydalania toksyn z organizmu, roślinna oliwa z oliwek oczyszcza wątrobę i reguluje poziom cholesterolu we krwi, również bezpiecznie zastąpi większość szkodliwych leków. Nie ma przeciwwskazań.

Smarowanie skóry oliwą z oliwek, nadaje jej miękkość i jędrność, zapobiega naturalnemu i przedwczesnemu starzeniu się komórek.

Towary z rubryki - OLEJE KOSMETYCZNE (Stałe, ciekłe)

 
 
 

Kontakty

"Аmbra" - mydło naturalne, oleje kosmetyczne, naturalne szampony
(główne biuro)

79039, Ukraina, Lwów, Lwów, ulica Szewczenko, dom 323
  • +38 (067) 338-88-XX

Aktualności kompanii

Oleje kosmetyczne, które martwi się o o skórze i włosach
października 24, 2017 11:40 a.m.

Uwaga, super nowość! Myślisz gdzie kupić oleje kosmetyczne? Mamy najlepszy wybór! W obecności oleje, które nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Szorstka skóra na łokciach, kolanach i stopach stanie się miękka i jedwabi…

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create